Директором комерційного департаменту «Дарниці» стала Олена Філинюк

Директором комерційного департаменту «Дарниці» стала Олена Філинюк

Вона ранiше обiймала посаду директора по маркетингу компанії Abbott Laboratories GmbH

Директором комерційного департаменту 	«Дарниці» стала Олена Філинюк
Олена Філинюк
Фото: прес-служба «Дарницi»

Комерційний департамент фармацевтичної компанії «Дарниця» очолила Олена Філинюк, яка ранiше обiймала посаду директора по маркетингу компанії Abbott Laboratories GmbH. Про це пише прес-служба «Дарницi».

 «Україна зараз проходить етап розвитку і зростання в різних галузях і одна зі сфер, де наша країна повинна вийти на якісно новий рівень, – це фармацевтичний бізнес. Сьогодні я роблю ставку на національний фармацевтичний бізнес», – вважає Філинюк.

Олена Філинюк працювала в міжнародних компаніях Bayer, Janssen, MSD (Merck), Pfizer, Abbott. Вона має медичну освіту за спеціальністю «Акушерство і гінекологія», ступінь магістра з економіки, а також пройшла курси по маркетингу в Edinburg Business School, побудови ефективної команди в Columbia Business School і стратегічних маркетингових комунікацій в еру Діджитал в Kellogg school of Marketing, Сhicago.

Нагадаємо, на початку липня 2019 Фармацевтична компанія «Дарниця» приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації, яка об'єднує компанії, що ведуть свій бізнес прозоро, на антикорупційних засадах, відповідно до принципів етики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло