Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
«Дарниця» стала членом Європейської Бізнес Асоціації

«Дарниця» стала членом Європейської Бізнес Асоціації

Фармацевтична компанія «Дарниця» приєдналася до ЄБА, яка об'єднує компанії, що ведуть свій бізнес прозоро, на антикорупційних засадах, відповідно до принципів етики

Цей матеріал також доступний російською
«Дарниця» стала членом Європейської Бізнес Асоціації

Відтепер «Дарниця» стала  членом Європейської Бізнес Асоціації  (ЄБА), повідомляє прес-служба компанії. «Дарниця» долучиться до діяльності асоціації у напрямку покращення інвестиційного клімату, прозорості та етичності ведення бізнесу в Україні та вдосконалення законодавства, зокрема, у фармацевтичній галузі. В компанії працює потужна команда фахівців у різних сферах, вони стануть членами комітетів ЄБА задля вирішення питань, важливих для розвитку індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

«Долучення до ЄБА – це логічний крок у розвитку «Дарниці», оскільки засвідчує, що компанія веде свій бізнес відповідно до європейських цінностей, – прокоментував Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group. – Наше виробництво відповідає вимогам GMP (Good Manufacturing Practice, Належна виробнича практика). Прозорість та комплаєнтність бізнесу підтверджуються щорічними фінансовими та юридичними аудитами. Приорітетною для Дарниці є відповідальність перед всіма стейкхолодерами. Нашим головним завданням у співпраці з ЄБА ми бачимо долучення до вирішення питань, важливих для інвестиційного клімату країни та розвитку української фармацевтичної індустрії».

За останні три роки фармацевтика  стала драйвером національної економіки та показала зростання в середньому на 11% в рік, що втричі швидше, ніж економіка України в цілому. Галузь створює 0,83% ВВП країни і забезпечує 24 млрд грн доданої вартості.

Разом із ринком «Дарниця» демонструє фінансову сталість зростання. З 2016 року чистий дохід компанії від реалізації продукції щорічно зростає в середньому на 18,6%, чистий прибуток – на 15,7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті