НАЗК внесло припис гендиректору «Укроборонпрому»

НАЗК внесло припис гендиректору «Укроборонпрому»

Припис стосується врегулювання конфлікту інтересів

НАЗК внесло припис гендиректору 	«Укроборонпрому»
Павло Букін
Фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів гендиректору Державного концерну «Укроборонпром» Павлу Букіну. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис Букіну стосується порушення Олександром Донцем, президентом ДП «Антонов», вимог частини п’ятої статті 36 закону «Про запобігання корупції» щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю підприємств чи корпоративних прав.

Встановлено, що Олександр Донець після призначення на посаду не повідомив НАЗК про укладення договору управління часткою його корпоративних прав із наданням нотаріально засвідченої копії такого договору. Він також не дотримався законодавчо встановлених строків інформування.

Відповідно, НАЗК вимагає провести службове розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Припис Національного агентства є обов’язковим до виконання.

Ранiше повшiдомлялось, що Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну «Укроборонпром».

Також, президент Володимир Зеленський призначив членами наглядової ради державного концерну «Укроборонпром» Давида Арахамія і Андрія Загороднюка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію