ПриватБанк прокоментував рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду

ПриватБанк прокоментував рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду

Рішення суду наразі не зобов’язують банк нікому нічого сплачувати

ПриватБанк прокоментував рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду
фото www.flickr.com/photos/166102065@N05

В АТ КБ «Приватбанк», коментуючи рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду, зазначили, що наразі вони не покладають на банк зобов'язання здійснити будь-які виплати будь-якій особі. Про це повідомляє прес-служба банку.

У повідомленні йдеться, що Приватбанк підтверджує повідомлення в пресі, що у двох поточних арбітражних провадженнях Лондонського міжнародного арбітражного суду («ЛМАС») стосовно єврооблігацій, випущених UK SPV Credit Finance plc у вересні 2010 року та лютому 2013 року, арбітражним судом було винесено рішення.

За регламентом ЛМАС банк не може надати детальної інформації щодо цих рішень.

Утім, з метою забезпечення коректності інформації ПриватБанк пояснює, що такі рішення є частковими, та набрання ними чинності залежить (серед іншого) від прийняття арбітражним судом в майбутньому рішення ще з одного аспекту арбітражного провадження та результатів розгляду англійським судом клопотань довірчого управителя Madison Pacific Trust Limited, а також від завершення певних процесів, передбачених самими рішеннями (за умови, що рішення належним чином наберуть чинності) для визначення тих власників єврооблігацій, які матимуть право на отримання виплати (що одночасно виключить певних держателів облігацій на підставі відповідних критеріїв).

«Таким чином, наразі рішення не покладають на банк зобов'язання здійснити будь-які виплати будь-якій особі за такими рішеннями», – йдеться в заяві.

Раніше ЗМІ повідомили, що Міжнародний арбітраж у Лондоні ухвалив рішення на користь власників єврооблігацій «ПриватБанку».

Нагадаємо: минулого року Лондонський суд визнав, що ПриватБанк став жертвою масштабних шахрайських дій – на суму від $329 млн до $1,2 млрд, але він дійшов висновку, що англійський суд не має юрисдикції для розгляду позову банку проти його колишніх акціонерів. У зв’язку із цим рішенням банк подав апеляцію.

Влітку 2018 року Високий суд Лондона провів низку слухань за позовом банку до колишніх власників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію