Євразійська економічна комісія призупинила мита на стальні колеса з України

Євразійська економічна комісія призупинила мита на стальні колеса з України

Рішення набере чинності через 30 днів після його опублікування і діятиме до 1 червня 2020 року

Євразійська економічна комісія призупинила мита на стальні колеса з України
фото interpipesteel.biz

Колегія Євразійської економічної комісії (ЄЕК) зупинила дію антидемпінгового мита на сталеві суцільнокатані колеса (мито діє в розмірі 34,22% від митної вартості) з України, що ввозяться на митну територію ЄАЕС. Про це повідомляє прес-служба ЄЕК.

Зазначається,що такий захід вводиться в рамках проведення повторного розслідування, яке розпочато Департаментом захисту внутрішнього ринку ЄЕК 13 червня нинішнього року. Рішення вступає в силу через 30 днів після опублікування і діє до 1 червня 2020 року включно.

ЄЕК – постійно діючий наднаціональний регулюючий орган Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) (раніше – Митного союзу (МС) і Єдиного економічного простору (ЄЕП)).

Основним постачальником коліс в країни ЄЕК є компанія «Інтерпайп» Віктора Пінчука. За даними ЄЕК, на нього припадає понад 90% імпорту залізничних коліс на ринку.

Нагадаємо: раніше цього місяця Міністерство торгівлі США скасувало підписану в липні 2014 року і пролонговану пізніше з групою «Інтерпайп» угоду про припинення антидемпінгового розслідування щодо труб в обмін на цінові зобов'язання за рівнем поставок даної продукції на територію країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло