Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Стало відомо, скільки нових «айфонів» Apple готується продати в цьому році

Стало відомо, скільки нових «айфонів» Apple готується продати в цьому році

Азіатські постачальники Apple постачатимуть компоненти для трьох нових моделей iPhone

Стало відомо, скільки нових «айфонів» Apple готується продати в цьому році
фото DR

Партнери Apple готуються постачати компоненти для 75 млн нових iPhone, вихід яких очікується в другій половині 2019 року. Про це розповіли джерела у компанії, на які посилається Bloomberg.

Останнім часом попит на iPhone, найбільш значимий продукт Apple, зменшується, як через торгову війну США і КНР, так і через низхідну динаміку на ринку смартфонів загалом.

У заключному кварталі 2018 року Apple припинила розкривати дані про продажі своїх апаратів, оскільки зростання стало негативним. Замість цього Apple стала звітувати про зростаючі показники виручки від своїх сервісів, таких як Apple Music. Аналітики вважають, що в другій половині 2018 року компанія продала близько 70-80 млн нових iPhone.

Азіатські постачальники Apple збираються постачати компоненти для трьох нових моделей iPhone. У разі високого попиту в передсвятковий період наприкінці року поставки пристроїв можуть бути збільшені до 80 млн штук, повідомили джерела. Як правило, в продаж нові «айфони» надходять в останній тиждень вересня.

Один зі співрозмовників повідомив, що основний складальник iPhone – компанія Foxconn – вже веде додатковий набір персоналу. Щоб забезпечити необхідну кількість працівників на період пікового навантаження, людям на 10% збільшують зарплату.

Аналітик GF Securities Джефф Пу прогнозує, що в другій половині 2019 го на ринок надійде 74 млн нових iPhone, що приблизно на 7% вище результату за той же період 2018 року.

Авторитет в сфері прогнозів щодо продукції Apple Мінг-Чі Куо з TF International очікує більш високий діапазон – від 75 до 80 млн штук. Втім, очікуване зростання буде істотно скромнішим за двозначний ріст, який компанія демонструвала раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті