Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Tesla завершить будівництво заводу Gigafactory 3 в Китаї вже до кінця літа – ЗМІ

Tesla завершить будівництво заводу Gigafactory 3 в Китаї вже до кінця літа – ЗМІ

Будівництво фабрики триває рекордними темпами

Tesla завершить будівництво заводу Gigafactory 3 в Китаї вже до кінця літа – ЗМІ
фото https://electrek.co

Будівництво шанхайської Gigafactory 3, першого заводу Tesla в Китаї, триває рекордними темпами. Роботи на місці майбутньої фабрики офіційно стартували в грудні 2018 року, і фактично через півроку відео з дронів показують, що об'єкт уже завершений, повідомляє HighTech Plus з посиланням на Electrek.

Згідно з фінансовим звітом компанії за другий квартал 2019 року, на Gigafactory 3 вже почали монтувати обладнання. У Tesla також поділилися з акціонерами фотографіями внутрішнього облаштування заводу. На цих зображеннях видно, як в цехах встановлюють виробничих роботів і масивний верстат для штампування деталей Model 3.

На Gigafactory 3 збиратимуть спрощену версію Model 3, орієнтовану на китайський ринок. Оновлений план Tesla передбачає початок виробництва вже до кінця цього року. Протягом кількох місяців компанія має намір досягти випуску 3000 автомобілів в тиждень.

Будівництво заводу в Китаї дозволить Tesla уникнути гірших наслідків торгової війни з США – наприклад, непередбачуваного зростання митних тарифів.

Нагадаємо, Ілон Маск хоче на фабриках Tesla встановити ливарні машини для відливання кузова автомобіля цілком, а не по частинах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті