Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Періс Хілтон може купити курорт на Закарпатті

Періс Хілтон може купити курорт на Закарпатті

Якщо угода відбудеться, курорт «Деренівська Купіль» стане місцем проведення одного з найпопулярніших міжнародних конкурсів краси

Періс Хілтон може купити курорт на Закарпатті
Періс Хілтон
фото www.flickr.com/photos/philokezzar

Команда Періс Хілтон вже кілька тижнів веде діалог щодо придбання українського комплексу «Деренівська Купіль», який знаходиться в передгір'ї Карпат в 20 кілометрах від Ужгорода. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на власні джерела. 

Сторони близькі до компромісу, але поки що обговорюють деталі угоди. Очікується, що вона повинна бути закрита до кінця літа. А в майбутньому році з подачі Періс «Деренівська Купіль» повинна прийняти один з найпопулярніших міжнародних конкурсів краси.

За інформацією видання, вперше про цей курорт американська актриса і модель дізналася навесні минулого року, коли виступала на відкритті готелю у Львові. До Львова Хілтон прилітала разом зі своїм бойфрендом Крісом Зілка, дідусь якого народився в Україні. Тоді і виникла ідея про інвестування в українську індустрію розваг. У листопаді 2018 року Періс розлучилася з Крісом. Але не з ідеєю покупки комплексу.

«Деренівська Купіль» знаходиться в урочищі Деренівка і пропонує гостям 130 сучасних номерів в готельно-оздоровчому комплексі «Ірис» з аква-зоною, розважальним центром і SPA-комплексом «Срібні Терми». Фішка комплексу – дендропарк з колекцією в 5 тисяч насаджень і цілюща вода (поруч відкритий завод мінеральних вод).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті