Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Лондонська фондова біржа хоче купити Refinitiv за $27 млрд

Лондонська фондова біржа хоче купити Refinitiv за $27 млрд

Наразі власниками Refinitiv є Blackstone Group та Thomson Reuters

Лондонська фондова біржа хоче купити Refinitiv за $27 млрд
фото www.flickr.com/photos/bchannell

Лондонська фондова біржа (LSE) заявила, що наразі обговорює придбання глобального постачальника даних та інфраструктури фінансових ринків Refinitiv Holdings Ltd за $27 млрд. Про це повідомляє Reuters.

Угода може відбутись менш ніж за рік після того, як Blackstone Group купила мажоритарний пакет акцій Refinitiv у компанії Thomson Reuters, оцінивши її на той час у $20 млрд.

LSE заявила, що заплатить за угоду своїми нововипущеними акціями, перетворивши існуючих інвесторів Refinitiv в акціонерів LSE, які стануть власниками близько 37%-ї долі об’єднаної компанії і матимуть не менше 30% голосів у ній.

Thomson Reuters наразі є власницею 45% акцій Refinitiv. Компанія підтвердила переговори і повідомила, що володітиме 15% акцій LSE, якщо угода буде завершена.

LSE та Thomson Reuters попередили, що абсолютної впевненості у тому,що угода відбудеться немає і що переговори триватимуть. Джерело, знайоме з цим питанням, повідомило, що якщо переговори закінчаться успішно, угода може узгоджена наступного тижня.

Злиття значно розширить бізнес інформаційних послуг LSE, який біржовий оператор позиціонує як більш стабільне джерело грошових потоків,ніж його основний бізнес, який залежить від транзакцій.

«Глобальні біржі все більше і і більше фокусуються на даних і технологіях як факторах, які визначають дохід, і все менше на фактичному співставленні покупок і продажів», – сказав Кевін МакПартленд, глава структури ринку та технологічних досліджень в Greenwich Associates.

LSE керує ринками акцій та деривативів, включно з Лондонською фондовою біржею, Borsa Italiana, MTS і Turquoise. Вона також є мажоритарним власником LCH, який домінує в розрахунку по свопам в Європі. Бізнес в сфері інформаційних послуг включає в себе послуги з фінансової індексації, бенчмаркінгу та аналітиці.

Ринкова вартість компанії складає близько 19,3 млрд фунтів ($23,9 млрд), а чистий борг – близько 1 млрд фунтів.

Придбання Refinitiv, як зазначається, зможе пом’якшити удар по LSE через волатильність ринку, яка очкується, якщо Британія вийде з ЄС без угоди до 31 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію