Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
МЗС України висловило протест щодо візиту Медведєва до анексованого Криму

МЗС України висловило протест щодо візиту Медведєва до анексованого Криму

Дмитро Медведєв планує 28 і 29 липня перебувати в анексованому Криму

МЗС України висловило протест щодо візиту Медведєва до анексованого Криму

Міністерство закордонних справ України висловило протест щодо чергової поїздки прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва до анексованого Криму. Про це повідомила прес-служба міністерства на сторінці в Facebook.

«Зазначена поїздка відбувається всупереч неодноразовим застереженням з боку України. Цинічною є мета «візиту» – участь у параді окупаційного флоту Росії. Продовжуємо дотримуватися принципової позиції щодо неприпустимості неузгоджених з українською стороною відвідувань російськими посадовими особами території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим і місто Севастополь», – сказано в повідомленні.

МЗС нагадало про норми міжнародного права та відповідальність за негативні наслідки для Криму, які можуть настати внаслідок присутності на півострові російської окупаційної влади.

Додамо, що сьогодні стало відомо про плани Медведєва здійснити «робочу поїздку» до анексованого Криму 28 і 29 липня. Востаннє прем’єр-міністр Росії відвідував анексований півострів близько року тому, в липні 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті