Коболєв підтвердив наявність «не особистого» конфлікту з Вітренком

Коболєв підтвердив наявність «не особистого» конфлікту з Вітренком

Опитування топ-менеджменту «Нафтогазу» свідчить про різницю в баченні мети компанії

Коболєв підтвердив наявність «не особистого» конфлікту з Вітренком
голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв підтвердив наявність конфлікту з виконавчим директором цієї компанії Юрієм Вітренком. Про це із посиланням на інтерв’ю Коболева  проекту KRYM пише «Економічна правда».

Конфлікт почався ще минулого року.

«Я б назвав його не особистим від початку. Він дуже практичний, він має дуже практичні елементи. Він розпочався ще минулого року і зараз якраз активно розвивається, але я б не назвав його особистим», – зазначив голова правління НАК. При цьому, він відмовився говорити, у чому саме полягає суть конфлікту.

«Можливо, його можна було уникнути, можливо, ні. Я не знаю», – сказав  Коболєв.

При тому він зазначив, «що зараз, зважаючи на певні дискусії, на певні новини щодо політичних перспектив, наприклад, того ж пана Юрія, виносити сміття з хати було б некоректно й неправильно».

Він додав, що зможе прокоментувати ситуацію пізніше. «Коли ці процеси завершаться, я буду готовий коментувати. Я не хочу, щоб це сприймалося, як моя спроба грати в політику», – підкреслив Коболєв.

При тому ЕП повідомляє, що згідно з даними маркетингових досліджень, які були проведені всередині компанії, було виявлено  певні «різночитання по декільком принциповим пунктам»:    недотримання внутрішніх управлінських стандартів та відсутність відчутних результатів у напрямі організаційної трансформації «Нафтогазу».

«Наші недавні інтерв'ю з топ-менеджментом не показали ніякої розстановки і розуміння цілей первинної трансформації НАК «Нафтогаз України». Зокрема, Юрій Вітренко розповів нам, що першою і головною метою було швидке перетворення «Нафтогазу» в ефективну компанію з системою стримувань і противаг, що мінімізує залежність розвитку компанії від конкретних особистостей», – йдеться у документі під назвою «Оцінка прогресу організаційної трансформації «Нафтогазу, .

Зі свого боку Андрій Коболєв повідомив, що це не було першочерговим завданням трансформації, та що він не знав про таку ідею. У його розумінні, ключовою метою було швидке досягнення фінансової стійкості НАК, пояснюється у документі.

Варто зазначити, що за інформацією деяких ЗМІ, серед кандидатів на посаду прем’єр-міністра президент  Володимир Зеленський розглядає кандидатури , директора з розвитку бізнесу НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка, голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, заступника виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислава Рашкованасекретаря Ради національної безпеки і оборони, колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка та колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію