У відділеннях «Укрпошти» Verifone встановила 5 000 безготівкових платіжних терміналів

У відділеннях «Укрпошти» Verifone встановила 5 000 безготівкових платіжних терміналів

Одночасно «Укрпошта» запустила мобільний додаток для Android та iOS, API та особистий кабінет - для бізнес-користувачів

Цей матеріал також доступний російською
У відділеннях «Укрпошти» Verifone встановила 5 000 безготівкових платіжних терміналів
Фото: «Укрпошта»

У великих містах та селищах України компанія Verifone (США) встановила 5 000 платіжних терміналів для безготівкової оплати у поштових відділеннях  в межах партнерства з АТ «Укрпошта». Про це з посиланням на дані Verifone пише Інтерфакс-Україна.

«Банківська система України обслуговує лише 66% усіх українців, при цьому охоплення поштових відділень – 100% населення. Тепер відділення «Укрпошти» дозволять використати сучасні платіжні системи у великих містах та населених пунктах із більше ніж 2 000 мешканців. У відповідності до нової корпоративної стратегії Verifone, клієнти «Укрпошти» також отримають доступ до нових сервісів та послуг», – повідомив віце-президент і генеральний директора Verifone у Південно-Східній Європе, країнах Балканського регіону та Турції Онур Алтинбаш.

Одночасно «Укрпошта» запустила мобільний додаток для Android та iOS, API та особистий кабінет – для бізнес-користувачів. Найближчим часом планується запуск послуги зі зняття готівки та поповнення карток через POS-термінали, а також надання знижок при розрахунку платіжною карткою у поштових відділеннях.

Раніше Mind повідомляв, що «Укрпошта» встановила 2 000 POS-терміналів з 5 000 запланованих. Мережа терміналів буде розміщена у 3 000 відділеннях держпідприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію