ДП «Гарантований покупець» хоче стягнути з «Укренерго» 1,58 млрд грн

ДП «Гарантований покупець» хоче стягнути з «Укренерго» 1,58 млрд грн

Відповідний позов подано до Господарського суду Києва

ДП 	«Гарантований покупець» хоче стягнути з 	«Укренерго» 1,58 млрд грн
Фото: pixabay.com

26 липня 2019 року ДП «Гарантований покупець» направило до Господарського суду Києва позовну заяву про стягнення авансового платежу з ДП «НЕК «Укренерго у розмірі 1,58 млрд грн. Про це пише УНІАН.

Причиною позову стало невиконання з боку «Укренерго» своїх зобов’язань з оплати Гарантованому покупцю прогнозної величини послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії за перші 20 днів розрахункового місяця (за 1 липня цього року по 20 липня цього року).

Розрахунки проведені на підставі даних про прогнозовані обсяги електричної енергії, відпущеної виробниками за «зеленим» тарифом.

Раніше повідомлялось, що НФЗ Коломойського подав новий позов про скасування дії постанови НКРЕКП про тарифи «Укренерго»ю

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло