Японія та Індія разом відправлять на Місяць апарат для пошуку води
Індія збирається стати четвертою країною в світі, яка здійснить посадку на Місяці

Японія та Індія мають намір в 2023 році відправити на Місяць спільну місію з безпілотним апаратом для вивчення поверхні в районі місячного Південного полюса. Про це повідомила у вівторок газета Yomiuri.
Дослідники збираються шукати воду в глибоких кратерах Південного полюса, куди ніколи не потрапляє сонячне світло. Вчені вважають, що в них може зберегтися лід.
В рамках співпраці японська сторона надасть для запуску нову важку ракету H-3 і керований місяцехід, а Індія забезпечить посадковий модуль «Вікрам», який 22 липня запустили на Місяць в рамках місії «Чандраян-2».
Планується, що місія триватиме щонайменше один місячний день (14 земних діб).
Індійська автоматична місячна станція «Чандраян-2» вирушила в космос 22 липня. Вона складається з орбітального модуля, посадкового модуля і невеликого місяцеходу.
За рахунок нової місії Індія має намір стати четвертою країною світу (після США, Росії та Китаю), яка здійснить посадку на Місяці.
Як очікується, запуск відбудеться на початку вересня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].