Індія запустила на Місяць ракету з орбітальною станцією та місяцеходом (ВІДЕО)
Запуск було заплановано на 15 липня, однак через технічні проблеми перенесено

Індія сьогодні, 22 липня, здійснила запуск до Місяця космічного апарату Chandrayaan 2 ( «Чандраян-2»), який повинен доставити на поверхню природного супутника Землі посадковий модуль з місяцеходом. Про це повідомила Індійська організація космічних досліджень (ISRO), передає «Інтерфакс».
Запуск автоматичної міжпланетної станції був здійснений за допомогою важкої триступеневої ракети GSLV Mk-III о 12:13 за московським часом з пускового майданчика Космічного центру імені Сатіша Дхавана, розташованого на острові Шріхарікота в Бенгальській затоці.
Launch of Chandrayaan 2 by GSLV MkIII-M1 Vehicle https://t.co/P93BGn4wvT
– ISRO (@isro) 22 июля 2019 г.
У разі успіху місії «Чандраян-2» Індія стане четвертою країною в світі після СРСР, США і Китаю, яка здійснила м'яку посадку свого космічного апарату на поверхню Місяця.
Спочатку запуск планувалося здійснити 15 липня. Однак через виявлені за годину до старту технічних проблем він був відкладений.
Місія Chandrayaan 2 складається з орбітального апарату, посадкового модуля Vikram ( «Вікрам») і маленького місяцеходу Pragyan ( «Прагьян») вагою близько 20 кг. Посадку на поверхню Місяць планується здійснити 7 вересня на високій рівнині між двома місячними кратерами – Манціні С і Сімпелій N, які знаходяться в районі Південного полюса.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].