Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
Максим Рабінович очолив ГПК «Нафтогаз України»

Максим Рабінович очолив ГПК «Нафтогаз України»

Рабінович поєднуватиме нову посаду з позицією заступника директора НАК «Нафтогаз України» з інтегрованого газового бізнесу з питань роздрібного бізнесу

Максим Рабінович очолив ГПК «Нафтогаз України»
Фото: mmr.ua

Максим Рабінович призначений директором ТОВ «Газопостачальна компанія (ГПК) «Нафтогаз України», що відповідає в групі «Нафтогаз» за роздрібне постачання газу для домогосподарств, середнього та малого бізнесу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Рабінович поєднуватиме нову посаду з позицією заступника директора компанії з інтегрованого газового бізнесу з питань роздрібного бізнесу, яку обіймає з березня 2019 року.

Максим Рабінович розпочав роботу в групі компаній в березні 2019 року. До приходу в «Нафтогаз» він займав посаду заступника генерального директора АТ «Укрпошта» з розвитку бізнесу, працював на керівних позиціях в «Новій пошті», «ДТЕК Енерго», «Київенерго», «Ніко Менеджмент».

Нагадаємо: Рабінович у березні 2019 року пішов з посту заступника гендиректора «Укрпошти». До цього він працював директором з обслуговування клієнтів оператора експрес-доставки «Нова пошта».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті