Нацбанк продасть бізнес-центр в Одесі

Нацбанк продасть бізнес-центр в Одесі

Новий власник зможе вільно розпоряджатися придбаним майном та встановлювати правовідносини з новими орендарями на ринкових умовах

Нацбанк продасть бізнес-центр в Одесі
Фото odg.od.ua/

Національний банк України (НБУ) виставить на торги бізнес-центр, що розташований у центрі Одеси за адресою пр. Гагаріна 12-А. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Бізнес-центр введено в експлуатацію у 2004 році, він має 16 поверхів, а його загальна площа становить 12 101,4 кв.м. У будівлі бізнес-центру знаходяться як звичайні офісні приміщення, так і приміщення VIP-класу, конференц-зал, ресторан, сховище, а поруч розташовані наземний паркінг та парк з ландшафтним дизайном.

Нацбанк виступає іпотекотримачем будівлі – свого часу  ПАТ «Імексбанк» передав цей об’єкт в іпотеку регулятору у рахунок забезпечення виконання своїх зобов’язань за наданим стабілізаційним кредитом.

Бізнес-центр ще напочатку цього року був обтяжений довгостроковими договорами оренди. «Імексбанк» та НБУ у судовому порядку вже у червні 2019 року отримали остаточне рішення Верховного Суду про визнання їх недійсними. Отже, новий власник бізнес-центру зможе вільно розпоряджатися придбаним майном та встановлювати правовідносини з новими орендарями на ринкових умовах.

«На сьогодні тривають переговори з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб щодо залучення до продажу цього об’єкта юридичних осіб, які надають послуги з комплексної підготовки та організації відкритих торгів.  Плануємо, що після завершення всіх формальних процедур цей об’єкт буде виставлено на продаж за ринковою ціною, після чого отримані кошти буде направлено на погашення заборгованості ПАТ «Імексбанк» за стабілізаційним кредитом», – повідомив начальник Управління роботи з проблемними активами НБУ Павло Поляруш.

Умови реалізації майна, переданого банками, в яких розпочато процедуру ліквідації, в забезпечення Національному банку, затверджує ФГВФО, а регулятор як забезпечений кредитор погоджує реалізацію таких активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію