«Оператор газосховищ України» АТ«Укртрансгаз» з серпня запустить власну інформплатформу

«Оператор газосховищ України» АТ«Укртрансгаз» з серпня запустить власну інформплатформу

У серпні відбудеться тренінг для замовників послуг зберігання газу

«Оператор газосховищ України» АТ«Укртрансгаз» з серпня запустить власну інформплатформу
Фото: УНІАН

Філія «Оператор газосховищ України» АТ«Укртрансгаз» з 1 серпня запускає власну інформаційну платформу в частині подання номінацій/реномінацій та торгових сповіщень. Про це йдеться у повідомленні прес-служба АТ «Укртрансгаз».

«Таким чином для здійснення закачування/відбору газу в/з ПСГ – замовнику послуг зберігання необхідно буде синхронно подавати дві окремі номінації/реномінації на один і той самий обсяг газу: одну – в платформу оператора газосховищ (нова форма), другу – в платформу оператора ГТС. Також адміністрування передачі природного газу, що зберігається в газосховищах, відбуватиметься лише на підставі торгових сповіщень, завантажених в Платформу оператора газосховищ (нова форма)», – зазначається в повідомленні.

Щоб отримати доступ до платформи оператора газосховищ, необхідно набути статусу її користувача.

Крім того, АТ «Укртрансгаз» планує провести у серпні 2019 року тренінг для замовників послуг зберігання газу щодо функціонування платформи оператора газосховищ в частині надання номінацій/реномінацій на відбір/закачування природного газу із/в газосховища.

Більше про фінансове становище «Укртрансгазу» та перспективи читайте в матеріалі Mind : «Європейські перестороги: чому в ЄС раптом занепокоїлися фінансами «Укртрансгазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію