Міжнародний освітній проект «The Future of Europe» триватиме до листопада 2019 року

Міжнародний освітній проект «The Future of Europe» триватиме до листопада 2019 року

Це міжнародний освітній соціально-культурний проект для підлітків зі східної України та західної Німеччини

Міжнародний освітній проект 	«The Future of Europe» триватиме до листопада 2019 року
Фото: The Future of Europe

Міжнародний освітній соціально-культурний проект «The Future of Europe» проходить з 1 липня до 10 листопада 2019 року. Про це йдеться у прес-релізі проекту  «The Future of Europe».

Проект складається з кількох етапів:

Етап 1: Відбір учасників з України та збір підлітків у Німеччині. Знайомство підлітків України один з одним в онлайн режимі та перші воркшопи від художніх керівників проекту.

Етап 2: Українські учасники приїдуть до Німеччини на 7 днів, де вони працюватимуть над створенням мистецького продукту. Для учасників будуть проводитися воркшопи, вистави-променад, тренажі під відкритим небом, перегляди сучасних документальних фільмів кожної з країн учасників, спільні прогулянки та квартирники.

Етап 3: Відбудеться 10-денний творчий табір в Україні, під час якого учасники разом створюють документальну виставу, об’єднуючи всі тексти та відео, зроблені на попередньому етапі проекту та самостійно обираючи теми та висловлювання, які важливі для них. Формат вистави учасникам допоможуть створити професійні діячі сучасного театру. 

Етап 4: Українські учасники відправляться у автобусний тур з показом вистави у 15 містах з Західної, Східної, Північної, Південної та Центральної України. Покази вистави відбуватимуться в державних театрах, а також на  фестивалі «Тиждень Young» в рамках фестивалю «Тиждень актуальної п’єси» у Києві.

Етап 5: Підлітки приїдуть до Кельна, щоб взяти участь у фестивалі «NEUES EUROPA 2019». Українські та німецькі учасники проекту разом презентуватимуть створену ними мультимедійну виставу для німецьких глядачів. на території сучасного мистецтва.

Етап 6: Створення фільму з відзнятих матеріалів протягом проекту.

The Future of Europe – міжнародний освітній соціально-культурний проект для підлітків зі східної України (Донецька та Луганська області) та західної Німеччини. 15 українських підлітків та їх однолітки в Німеччині, що стикаються з різними життєвими ситуаціями (життя у воєнних зонах в Україні, життя в сім’ях-мігрантах у Кельні) разом створять мультимедійну виставу, в якій за допомогою творчого переосмислення реальності та встановленню міжкультурного діалогу, спроектують спільне бачення можливого європейського майбутнього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію