Страховики Азербайджану виписали близько 19 000 полісів Green Card за перше півріччя

Страховики Азербайджану виписали близько 19 000 полісів Green Card за перше півріччя

Сумарні премії страховиків за полісами Green Card склали $797 162

Страховики Азербайджану виписали близько 19 000 полісів Green Card за перше півріччя
фото www.flickr.com/photos/gotcredit

Страховики Азербайджану в січні-червні 2019 року виписали 18 837 полісів Green Card, що на 16% вище за показник аналогічного періоду минулого року. Про це повідомили агентству «Інтерфакс-Азербайджан» в Бюро обов'язкового страхування (ISB), передає Інтерфакс-Україна.

Сумарні премії страховиків за полісами Green Card склали 1 359 162 манатів ($797 162). Цей показник на 15% більший в порівнянні з січнем-червнем 2018 р.

За даними Бюро, в звітний період число страхових випадків в порівнянні з січнем-червнем 2018 року збільшилось на 5,8%, до 219.

Азербайджан з 1 січня 2016 року включений в Південно-Східну групу Green Card. Транзитне членство розраховане на 10 років. Азербайджан в Green Card являє ISB.

Green Card – міжнародний договір (поліс) страхування автоцивільної відповідальності, а також угода про взаємне визнання країнами-членами Угоди страхового поліса зі страхування відповідальності власників засобів автотранспорту.

У 1949 році на міжнародній конференції автостраховиків в Лондоні були прийняті рекомендації Економічної і соціальної ради ООН і офіційно заснована Рада Бюро зі штаб-квартирою в Лондоні. У 1951 році відбувся перший офіційний Збори Ради Бюро, на якому була схвалена модель Угоди між національними бюро країн-учасниць системи і прийняті єдині стандарти для «Зелених карток». Угода про Green Card вступила в силу з 1 січня 1953 року. Згідно з ним страховий поліс по авто цивільній відповідальності, виданий в будь-якій країні – члені угоди, дійсний на території іншої країни, що є членом цієї угоди.

Ранiше повiдомлялось, що вперше північнокорейський страховик запустив сайт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло