Завдяки Китаю ринкова вартість Apple знову наблизилася до $1 трильйона

Завдяки Китаю ринкова вартість Apple знову наблизилася до $1 трильйона

Компанія має в обігу 4,53 мільярда акцій

Завдяки Китаю ринкова вартість Apple знову наблизилася до $1 трильйона
фото Shutterstock

Акції Apple Inc зросли в середу на 4,4% після інформації про те, що в Китаї ростуть рівні продажів, а також у передчутті запуску нових iPhone в другій половині 2019 року, пише Reuters.

Якщо прибуток збережеться, Apple опиниться за крок до того, щоб знову перевищити ринкову вартість в $1 трильйон. Наприкінці минулого кварталу у Apple було 4,53 мільярда акцій в обігу.

У звіті про доходи у вівторок Apple повідомила, що за ІІ квартал виручка від послуг зросла на 12,6% до $11,5 млрд, що компенсувало 12%-ве падіння світових продажів iPhone до $26 млрд.

«Ми були особливо задоволені двозначним збільшенням кількості послуг, викликаним значним зростанням App Store в Китаї», – сказав генеральний директор Тім Кук після телефонної конференції.

«Ми вбачаємо позитивну тенденцію в тому, що Apple продовжує відновлюватися після важкого початку фінансового року», – відзначають аналітики Credit Suisse.

За словами Тіма Кука, в материковому Китаї загальна кількість користувачів гаджетами Apple зросла в минулому кварталі, що призвело до ще більшого зростання продажів компанією в другій за величиною економіці світу.

Раніше ціна акцій Apple впала, за твердженням аналітиків, саме через уповільнення темпів зростання в Китаї, де продажі iPhone продовжують знижуватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію