Захворіло у світі
998,047 осіб
Померло у світі
51,335 осіб
Вилікувалось у світі
208,630 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Прибуток Samsung обвалився в 2,5 рази через слабкі продажі смартфонів

Прибуток Samsung обвалився в 2,5 рази через слабкі продажі смартфонів

Зростає тільки попит на дисплеї компанії

Прибуток Samsung обвалився в 2,5 рази через слабкі продажі смартфонів
фото Shutterstock

Фінансовий звіт південнокорейської компанії Samsung про результати роботи у другому кварталі, що завершився 30 червня, приніс невтішну інформацію для акціонерів компанії, передає ixbt.com.

Операційний прибуток Samsung впав на 56% в річному вираженні до $5,56 млрд. Для порівняння, у другому кварталі 2018 року прибуток компанії склав $13,3 млрд. Крім того, в мобільному бізнесі прибуток знизився на 42% через слабкі продажі флагманських моделей, незважаючи на збільшення загального обсягу поставок смартфонів. Виручка зросла на 8% завдяки стабільним продажам смартфонів Galaxy А.

Занепад на ринку напівпровідників – це ще одна проблема, з якою довелося зіткнутися Samsung. Слабкий попит і падіння цін на ринку модулів пам'яті призвели до доходів всього лише у розмірі $13,6 млрд порівняно з $18,59 млрд за аналогічний період роком раніше.

Samsung прогнозує поліпшення показників свого напівпровідникового бізнесу. Зростання почнеться в другій половині 2019 року зі зростанням попиту на модулі NAND і DRAM.

З іншого боку, підрозділ Samsung Display приніс прибуток в розмірі $6,64 млрд у порівнянні з $4,79 млрду другому кварталі 2018 року. Основна причина цього – високий попит на OLED-панелі в мобільній індустрії.

Раніше ми писали, що у Samsung – серйозні втрати прибутків через торгову війну США та Китаю, а одна з причин – проблеми, які виникли в Huawei з американською владою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію