Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
ФГВФО реалізував перший мегапул з невикуплених раніше активів за 91,9 млн грн

ФГВФО реалізував перший мегапул з невикуплених раніше активів за 91,9 млн грн

Майже всі кредити, що увійшли у пул не обслуговуються три і більше років, чимало з яких обтяжені кримінальними провадженнями

ФГВФО реалізував перший мегапул з невикуплених раніше активів за 91,9 млн грн
Фото: pixabay.com

Фонд гарантування  вкладів фізичних осіб (ФГВФО) реалізував перший мегапул з невикуплених раніше активів, що виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів за 91,96 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Аукціон відбувся 22 липня 2019 року на майданчику ТОВ «Ексіто Партнерс і Коен Україна». Ціна продажу становить 91,96 млн грн.

Пул було сформовано за календарним підходом. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторської заборгованості. Усі ці активи перебувають на балансі 10-ти неплатоспроможних банків, а саме: АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «Радикал Банк», ПАТ «Укрбізнесбанк», ПАТ «Енергобанк»,  ПАТ «Банк «Київська Русь», ПАТ «Профін Банк», ПАТ КБ «Євробанк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Платинум Банк», АТ «Імексбанк».

Майже всі кредити не обслуговуються три і більше років, чимало з яких обтяжені кримінальними провадженнями.

Початкова ціна пулу становила 459,78 млн грн.

Переможцем торгів стало ТОВ «Кредит Інвестмент Груп». 

Торги відбувалися за голландською моделлю аукціону. Тобто ціна поетапно знижувалася. Єдиний учасник торгів зробив першу ставку на рівні 91,96 млн грн і оскільки не було інших цінових пропозицій, ця ставка стала остаточною.

Нагадаємо: 17 липня ФГВФО виставив на продаж два мегапули, що включають в себе активи, які виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів, але не були викуплені. Кожен з активів вже виставлявся на торги від 2 до 21 раз. Середня прострочка по всім кредитам близько 6,5 років. Торги відбудуться 6 та 14 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті