Захворіло у світі
6,382,952
Померло у світі
380,318
Вилікувалось у світі
2,731,342
Захворіло в Україні
24,823
Померло в Україні
735
Вилікувалось в Україні
10,440
Apple припинить прослуховувати користувачів через Siri

Apple припинить прослуховувати користувачів через Siri

Програму аналізу запитів до голосового помічника тимчасово призупинено

Apple припинить прослуховувати користувачів через Siri
фото www.flickr.com/photos/mbtbilisim

Apple заявила в п’ятницю, 2 серпня, що призупинила глобальну програму аналізу записів звернень користувачів, які взаємодіють з її голосовим помічником Siri у зв’язку із висловленими раніше сумнівами щодо збереження компанією даних користувачів у конфіденційності. Про це повідомляє Reuters.

Рішення Apple було прийнято після того, як минулого тижня видання The Guardian опублікувало звіт, у якому зазначається, що підрядники технологічного гіганта , які контролюють якість роботу голосового помічника Siri, регулярно чують конфіденційну інформацію і приватні розмови.

«Поки ми проводимо ретельний аналіз, оцінка роботи Siri припинена в глобальному масштабі », – цитує джерело представницю Apple. За її словами, в майбутньому оновленні програмного забезпечення користувачі зможуть взагалі відмовитися від участі в програмі.

Siri – хмарний персональний помічник і питально-відповідна система, програмний клієнт якої входить до складу iOS, iPadOS, watchOS, macOS, і tvOS компанії Apple. Цей додаток використовує обробку природної мови, щоб відповідати на питання і давати рекомендації. Siri пристосовується до кожного користувача індивідуально, вивчаючи його переваги протягом довгого часу.

Нагадаємо: у лютому цього року Apple придбала стартап зі штучного інтелекту PullString, який спеціалізується на наданні допомоги компаніям у створенні та модернізації голосових помічників, що дасть змогу технологічному гіганту розширити можливості її Siri. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті