Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Журнал «Фокус» змінює власника: що відомо

Журнал «Фокус» змінює власника: що відомо

За інформацією джерел Mind, журнал продано білоруському бізнесмену Артуру Гранцу – власнику компанії «БФ Групп»

Журнал «Фокус» змінює власника: що відомо
Фото: facebook/focus.uа

Бізнесмен Анатолій Євтухов – власник журналу «Фокус» продає видання. За інформацією джерел Mind, новим власником журналу стане білоруський бізнесмен Артур Гранц – власник компанії «БФ Групп».

Перезапуском видання займатиметься екс-головний редактор «Forbes-Україна» Володимир Федорин. Для Mind, нинішній голред «Фокуса» Євген Городейчік підтвердив, що Федорин приєднається до команди видання, але не уточнив, в якому статусі.

Наразі угода не закрита та періодичність виходу «Фокусу» після перезапуску – невідома.

Федорин повідомив НВ, що не є керівником проекту.

«Нічого я не очолив. Я консультую чинну команду та розробляю нову стратегію, ось і все», – повідомив він і додав, що власника оголосять після завершення угоди.

«Нова стратегія – як зробити «вау-продукт». Моя думка – ми живемо в країні нерозказаних історій. І це ненормально», – сказав Федорин.

Учора, першого серпня, Федорин зустрівся з редакцією «Фокусу», де він головною метою назвав перетворення видання на лидера ринку. 

Вчера я встретился с редакцией «Фокуса». Вот что я сказал на встрече. 1. Я здесь, чтобы помочь редакции разработать...

Опубліковано Vladimir Fedorin Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

У 2016 році компанія Vertex United підприємця Бориса Кауфмана продала «Фокус» бізнесменові Анатолію Евтухову – власнику Business Radio Group, до якої входять декілька радіостанцій: «Шансон», DJFM, «Бізнес ФМ», «Любимое». Євтухов – бізнес-партнеро колишнього депутата Верховної Ради Віталія Хомутинника, якого називають реальним власником журналу.

Кауфман купив «Фокус» влітку 2013 року в UMH Group Бориса Ложкіна. Угода відбулася перед продажем Ложкіним бізнесу Сергію Курченку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті