Суд зняв з «Трейд Коммодіті» вимоги ДФС на 500 млн грн

Суд зняв з «Трейд Коммодіті» вимоги ДФС на 500 млн грн

Компанії з орбіти «Трейд Коммодіті» підозрюють в ухиленні від сплати податків на майже 1 млрд грн

Суд зняв з «Трейд Коммодіті» вимоги ДФС на 500 млн грн
Фото: УНІАН

Господарський суд Дніпропетровської області 24 липня у справі про банкрутство компанії «Трейд Коммодіті» затвердив реєстр вимог кредиторів, включивши в нього в тому числі вимоги Офісу великих платників податків на 24,8 млн грн. Разом з тим, суд відхилив вимоги фіскаьної служби на 500,6 млн грн як неузгоджені. Про це пише finbalance.

Також суд визнав вимоги «Центренерго» на 335,9 млн грн і компанії «Глобус» – на 548,8 млн грн. Крім того, суд окремо вніс до реєстру вимог кредиторів вимоги Regionala Investiciju Banka, які забезпечені заставою, на суму 297,3 млн грн.

«Підсумкове засідання суду, на якому буде вирішено питання про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство призначити на 10.09.2019», – сказано в судовій ухвалі.

Нагадаємо: 7 травня Госпсуд Дніпропетровської області відкрив провадження у справі про визнання банкрутом «Трейд Коммодіті», а також дозолив відстрочити задоволення вимог кредиторів.

Компанії з орбіти «Трейд Коммодіті» підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 920,5 млн грн. Група «Трейд Коммодіті» на початку 2016 року брала активну участь у державних тендерах. За результатами 2018 року на неї припадало 35% всіх поставок палива на Міноборони, в 2017 році – 60%.

За період з 2015 року група компаній, пов`язаних з «Трейд Коммодити», отримала замовлень на поставку пально-мастильних матеріалів на 17 млрд грн.

11 жовтня 2017 року детективи НАБУ затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича у справі про переплату 150 млн грн при закупівлі палива у «Трейд Коммодіті».

Слідчі НАБУ затримували одного з інвесторів «Трейд Коммодіті» Володимира Трофименко.

Бізнесмен Андрій Адамовський визнавав, що фінансує «Трейд Коммодіті».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію