Єврокомісія знизила антидемпінгові мита на труби «Інтерпайпу» Пінчука

Єврокомісія знизила антидемпінгові мита на труби «Інтерпайпу» Пінчука

Єврокомісія почала перегляд розміру мит на безшовні труби з України в травні 2018 року

Єврокомісія знизила антидемпінгові мита на труби 	«Інтерпайпу» Пінчука
Віктор Пінчук
Фото: pinchukfund.org

Європейська комісія знизила з 13,8% до 8,1% антидемпінгові мита на безшовні труби заводів «Інтерпайп Ніко Тьюб» та «Інтерпайп НТЗ», що належать олігарху Віктору Пінчуку. Про це йдеться в офіційному журналі ЄС.

Це рішення було прийнято в рамках часткового перегляду антидемпінгових мит на деякі труби з України. Ініціювала перегляд компанія Інтерпайп Віктора Пінчука.

Єврокомісія почала перегляд розміру мит на безшовні труби з України в травні 2018 року.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Продукція компанії постачається більш ніж в 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2018 році холдинг реалізував 857 000 тонн готової продукції.

Нагадаємо: у липні США повернуло антидемпінгові мита на труби компанії «Інтерпайп». До цього, у квітні цього року українська промислова компанія «Інтерпайп»  оголосила про наміри у другому півріччі 2019 року почати продажі чорнових залізничних вісей на український ринок і ринок країн СНД із початковими обсягами в 5000 штук. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло