Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
«Інтерпайп» Пінчука починає продажі чорнових залізничних вісей на ринок України та СНД

«Інтерпайп» Пінчука починає продажі чорнових залізничних вісей на ринок України та СНД

Початкові обсяги плануються на рівні 5 000 шт протягом другого півріччя

«Інтерпайп» Пінчука починає продажі чорнових залізничних вісей на ринок України та СНД
Віктор Пінчук
Фото: УНІАН

Українська промислова компанія «Інтерпайп» у другому півріччі 2019 року планує почати продажі чорнових залізничних вісей на український ринок і ринок країн СНД із початковими обсягами в 5000 штук. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«Кілька років тому ми сертифікували чорнові і чистові вісі за європейськими стандартами EN, TSI і американському AAR. Вони поставляються і успішно експлуатуються в рухомому складі на залізницях ЄС і США. Сертифікація в Україні, як це не дивно, зайняла більше часу, ніж на експортних ринках. Проте вона пройдена, і ми починаємо поставки цього продукту споживачам в Україні та СНД», – зазначив директор дивізіону залізничної продукції «Інтерпайп» Олександр Гарькавий.

Старт продажів став можливий після того, як Нижньодніпровський трубопрокатний завод «Інтерпайп» («Інтерпайп НТЗ») пройшов всі етапи в рамках випробувань, отримання клейма заводу-виготовлювача і сертифікації промислової партії залізничних вісей. Завершальним етапом стало отримання сертифікату відповідності на промислові партії залізничних осей згідно вимог ДСТУ ГОСТ.

На внутрішньому ринку основними споживачами залізничних вісей стануть українські вагонобудівники. Крім того, «Інтерпайп» розраховує взяти участь у тендерах «Укрзалізниці».

Залізнична вісь є одним із ключових елементів безпеки руху. «Інтерпайп» самостійно здійснює всі виробничі операції від виплавки сталі до одержання готового виробу, завдяки чому забезпечується повний контроль якісних характеристик вісі.Продажі залізничних продуктів здійснюються під брендом KLW.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. У структурі компанії – п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп Сталь».

Кінцевим власником Interpipe Limited є бізнесмен Віктор Пінчук. 

Нагадаємо: «Інтерпайп» в 2018 році збільшила продажі трубної і залізничної продукції в тоннах на 11,7%..

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті