Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Трамп заблокував активи уряду Венесуели на території США

Трамп заблокував активи уряду Венесуели на території США

PDVSA відтепер не зможе отримувати гроші зі своїх американських нафтопереробних заводів

Трамп заблокував активи уряду Венесуели на території США
фото DR

Президент США Дональд Трамп підписав указ, який блокує державні активи Венесуели в юрисдикції США, передає Reuters з посиланням на повідомлення Білого Дому. Тепер цими активами не можна розпоряджатися.

Також документ накладає заборону на будь-яке надання уряду країни фінансових коштів, товарів і послуг.

«Активи заблоковані і не можуть бути переказані, оплачені, вивезені, вилучені або іншим чином передані», – йдеться в документі.

«Я зробив висновок, що необхідно заблокувати власність уряду Венесуели в світлі триваючої узурпації влади нелегітимним режимом Ніколаса Мадуро», – написав Трамп у листі до Конгресу США.

Блокування стосується активів всіх відомств уряду латиноамериканської країни, включаючи центральний банк і державну нафтову компанію PDVSA. Вона втратила найбільший для себе ринок і не може отримувати гроші від своїх американських НПЗ.

«Вся власність і частки у власності влади Венесуели, які знаходяться в США, або опиняться згодом в США, або знаходяться або виявляться надалі у власності або під контролем будь-якої особи зі Сполучених Штатів, є заблокованими», – випливає з указу.

Обмеження вступили в силу 5 серпня.

З цього списку виключаються тільки дії американських чиновників, що діють згідно з офіційними дорученнями федерального уряду, і транзакції, що використовуються для надання гуманітарної допомоги населенню Венесуели.

Нагадаємо, 23 січня лідер венесуельської опозиції і глава парламенту Хуан Гуайдо проголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента. Його підтримали США, країни Латинської Америки і більшість європейських країн. Росія, Китай, Туреччина і Куба вважають легітимним чинного президента Мадуро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті