Apple Pay став доступним для українців через ще одну платіжну платформу

Apple Pay став доступним для українців через ще одну платіжну платформу

Користувачі Apple Pay витрачають на оплату в середньому 6 секунд, тоді як користувач звичайної банківської карти витрачає 2-3 хвилини

Apple Pay став доступним для українців через ще одну платіжну платформу
Фото: fondy.ua

Універсальна платіжна платформа FONDY додала ще один платіжний метод – Apple Pay для своїх клієнтів. Користувачі iPhone, iPad і MacBook зможуть оплачувати товари на сайтах і в мобільних додатках, підключених до FONDY. Про це повідомляє прес-служба платформи.

Разом з цим оновився і мобільний SDK для iOS для інтеграції розробниками платіжного методу в свої мобільні додатки.

За дослідженнями FONDY, користувач звичайної банківської карти витрачає 2-3 хвилини на введення всіх даних при оплаті без використання протоколу 3-D Secure і близько 9-ти хвилин для здійснення оплати з додатковою аутентификацією. Користувачі Apple Pay витрачають на оплату в середньому 6 секунд. Їм достатньо прикласти палець до сканера відбитка або ввести захисний код, а дані про відбитки зберігаються в захищеній зоні самого пристрою і не можуть бути отримані третіми особами.

В Україні вже 34% покупок здійснюються з мобільних пристроїв. А в деяких країнах світу відсоток мобільних покупок перетнув позначку в 76%. Понад 10% власників карт в Україні додали свою карту в Apple Wallet.

Нагадаймо: за даними НБУ, доля безготівкових розрахунків за об’ємами операцій з платіжними картками у І кварталі 2019 року склала 50%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті