Після заяви Трампа акції компаній, що розробляють відеоігри, обвалилися

Після заяви Трампа акції компаній, що розробляють відеоігри, обвалилися

Трамп хоче «зупинити або істотно скоротити» вплив відеоігор на молодь

Після заяви Трампа акції компаній, що розробляють відеоігри, обвалилися
фото pixabay.com

Акції кількох відомих ігрових компаній, в тому числі Activision Blizzard, Electronic Arts, Take-Two Interactive Software впали на 5%. Про це повідомляє Bloomberg.

Це сталося після того, як президент США Дональд Трамп під час своєї промови засудив «прославляння насильства» у відеоіграх.

«Ми повинні припинити романтизацію насильства в нашому суспільстві. Це стосується огидних і жахливих відеоігор, які стали звичним явищем. Сьогодні важким підліткам занадто просто зануритися в культуру, яка вихваляє насильство. Ми повинні зупинити або істотно скоротити це», – заявив Трамп.

Він  також зазначив, що не має наміру ігнорувати небезпеку з боку соціальних мереж та Інтернету.

В ході промови президент США також заявив, що Інтернет надає можливості для радикалізації неврівноважених людей  і часто використовується для здійснення різних злочинів.

Промова президента стосувалася причин стрілянини в штатах Техас і Огайо, в результаті чого було вбито 29 людей.

Після виступу Трампа акції Activision Blizzard впали на -5.96%, Take-Two Interactive подешевшала на -5.19%, а Electronic Arts втратила -4.63% від вартості цінних паперів.

У свою чергу американська асоціація виробників ПЗ і комп'ютерних ігор ESA вже виступила зі спростуванням слів Трампа:

«Як ми вже говорили на зустрічі щодо відеоігор в Білому домі в березні 2018 року, численні наукові дослідження показали, що немає причинно-наслідкового зв'язку між відеоіграми і насильством... Відеоігри вносять позитивний вклад в розвиток суспільства завдяки новим методам лікування і досягненням в галузі медицини, освітнім інструментам, бізнес-інновацій і багато чому іншому. Відеоігри допомагають гравцям спілкуватися з сім'єю і друзями, знімати стрес і отримувати задоволення», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, Трамп запропонував ввести смертну кару для організаторів масових убивств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті