Захворіло у світі
1,464,852
Померло у світі
85,397
Вилікувалось у світі
315,105
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
На вимогу президента: призначення трьох одеських митників з п'яти скасовано

На вимогу президента: призначення трьох одеських митників з п'яти скасовано

З тих кого не звільнили, один у відпустці, ще один – працює

На вимогу президента: призначення трьох одеських митників з п'яти скасовано
Президент Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Накази про призначення трьох з п’яти посадовців Одеської митниці на звільненні яких наполягав президент Володимир Зеленський, були скасовані. Ще один чиновник перебуває у відпустці, і один – продовжує працювати на своїй посаді. Про це йдеться у відповіді прес-служби Одеської митниці ДФС на інформаційний запит Mind.

«Після наради за участю Президента України Зеленського Володимира … наказ щодо виконання Меркотуном А.В. обов'язків заступника начальника  – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії скасовано», – зазначається у повідомленні.

При тому Сергій Каширін «на даний час перебуває у відпустці, наказ щодо виконання ним обов'язків начальника митного посту «Одеса-центральний» скасовано», однак керівник митного посту «Одеський аеропорт» Віктор Смілянець «перебуває у відпустці, виконання обов'язків начальника митного посту «Міжнародний аеропорт «Одеса» покладено на Назарка ОМ».

Також Mind повідомили про скасування наказу щодо виконання Сергієм Візняком обов'язків начальника митного  поста «Спеціалізований»  – «він повернувся працювати за основним місцем роботи».

Однак Босий А.В. виконує  обов'язки начальника митного посту «Чорноморський».

Крім того в митниці немає інформації щодо порушення кримінального провадження щодо зазначених вище осіб та долучення до перевірки правоохоронних органів.

Нагадаємо, 13 липня під час візиту президента Зеленського до Одеської області він наполягав на звільненні деяких працівників одеської митниці, оскільки за його інформацією вони виявилися  задіяні в схемах контрабанди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію