«Укртелеком» активно підключає абонентів до «оптики» у невеликих населених пунктах
Новини компаній

«Укртелеком» активно підключає абонентів до «оптики» у невеликих населених пунктах

Мешканці у 65 населених пунктах шістнадцяти областей уже починають користуватися швидкісним інтернетом від «Укртелекому»

Этот материал также доступен на русском языке
«Укртелеком» активно підключає абонентів до «оптики» у невеликих населених пунктах

«Укртелеком» продовжує забезпечувати оптичним інтернетом села у рамках масштабного проекту. На першому його етапі мешканці у 65 населених пунктах 16 областей уже починають користуватися швидкісним інтернетом і кількість їх постійно збільшується. За останній час темпи підключення абонентів зросли до сотні підключень на добу повідомляє прес-служба компанії.

Водночас, оператор розпочав і наступний етап реалізації проекту. Це означає, що вже розбудовується оптична інфраструктура ще у 66 населених пунктах різних областей, де скоро з’являться користувачі нової мережі.

Таким чином роботи з будівництва оптики ведуться вже у 19 областях: Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Тернопільській областях.

Нагадаємо, що цей масштабний проект передбачає будівництво понад 3,5 тисяч кілометрів оптичних ліній, у результаті чого мешканці 300 невеликих міст та сіл отримають можливість користуватися оптичним інтернетом на швидкості до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням. Реалізовує його «Укртелеком» спільно із словенською телекомунікаційною компанією «Іскрател».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло