Американця, який розсилав бомби Соросу та іншим «недругам Трампа», засудили до 20 років
Чоловік виявився психічно хворим та неврівноваженим

Прихильник Дональда Трампа, який зізнався у відправленні поштових бомб критикам президента США, отримав 20 років тюремного ув’язнення, передає ВВС.
Сезар Сайок, 57-річний доставщик піци з Флориди, в жовтні минулого року надіслав 16 саморобних бомб на 13 різних адрес.
Прокурори закликали засудити Сайока до довічного ув'язнення, який, за їх словами, був мотивований «ідеологією, наповненою ненавистю».
Його цілями стали відомі громадські діячі й демократи, в тому числі екс-президент Барак Обама і кандидат на виборах 2016 року Хілларі Клінтон.
Сайок також відправив посилки, начинені вибухівкою, колишньому віце-президенту Джо Байдену, мільярдеру Джорджу Соросу, колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану, сенаторам Корі Букер і Камалі Харріс і актору Роберту Де Ніро. Редакція телеканалу CNN також отримала таку посилку з бомбою.
Всі пристрої були перехоплені і жоден з них не вибухнув. Звіт слідчих показав, що в них не було механізму, який міг би їх запустити, а це значить, що вони б і не вибухнули.
Але інциденти викликали національну паніку всього за кілька тижнів до проміжних виборів у США.
При винесенні вироку Сайок заявив суду в Нью-Йорку, що йому «неймовірно шкода».
«Тепер, коли я тверезо дивлюся на речі, я визнаю, що був хворою людиною. Я мав вислухати мою матір, любов всього мого життя», – цитує його слова Washington Post.
Адвокати Сейока стверджували, що їх клієнт має серйозні порушення зі сприйманням інформації, страждав від жорстокого поводження в дитинстві і зловживання стероїдами, через що він був ізольованим від суспільства параноїком.
Під час його арешту, в минулому році, за їхніми словами, він жив у своєму фургоні і був зациклений на теоріях змови, про яких читав у соцмережах.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].