Захворіло у світі
6,800,604
Померло у світі
396,591
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
НАЗК знову відкрило реєстр корупціонерів Opendatabot

НАЗК знову відкрило реєстр корупціонерів Opendatabot

За новими даними, зараз в Україні є 26 863 людей, що скоїли корупційні правопорушення

НАЗК знову відкрило реєстр корупціонерів Opendatabot
Фото: pixabay.com

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відкрило реєстр корупціонерів на порталі відкритих даних. Про це повідомляє прес-служба Opendatabot.

За новими даними, зараз в Україні є 26 863 людей, що скоїли корупційні правопорушення.

Найбільш популярним корупційним правопорушенням в 2019 є порушення вимог фінансового контролю (2115 справи). На другому місці – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі (154 справа) та порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (88 справи).

В минулому році реєстр корупціонерів публікувло Міністерство юстиції. Півроку тому цей обов’язок перейшов НАЗК і з тих пір реєстр більше не оновлювався. Так, останнє оновлення реєстру на порталі відкритих даних відбулося 25 червня 2019 року.

«На минулому тижні ми повідомили, що реєстр корупціонерів більше не оновлюється. Нас підтримали більшість колег журналістів, що поширили інформацію про це. У відповідь Мін’юст відкоментував, що зараз реєстром корупціонерів займається НАЗК. А НАЗК, в свою чергу, сказало, що людину можна перевірити на їх сайті», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо: 29 липня цього року Мін’юст перестав публікувати реєстр корупціонерів у форматі відкритих даних, через це перестали оновлювалися в Opendatabot. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті