Apple офіційно запустила свою кредитну карту Apple Card

Apple офіційно запустила свою кредитну карту Apple Card

В тестовому режимі картка працює поки що на території США

Apple офіційно запустила свою кредитну карту Apple Card
apple.com

Apple з 6 серпня почала випускати віртуальні кредитні карти Apple Card. Ці карти розроблені спільно з банком Goldman Sachs і допоможуть виробнику iPhone диверсифікувати продажі своїх пристроїв, а банк отримає нагоду збудувати новий споживчий бізнес, пише Reuters.

Apple з вівторка почала розсилати запрошення отримати карту обмеженій кількості власників iPhone, які проявили інтерес до нового продукту компанії.

Крім віртуальної, можна отримати і титанову карту. На ній не буде видно номеру карти, він буде зберігатися на захищеному чипі всередині iPhone, який генерує віртуальні номери для онлайн-покупок або покупок через смартфон, для яких потрібен номер.

В Apple підкреслюють, що інформація про покупки користувачів зберігається на їхніх смартфонах, а компанія її бачити не зможе. Банк Goldman Sachs також не зможе використовувати ці дані в маркетингових цілях, навіть для продажу інших своїх продуктів.

Очевидна перевага карти в тому, що з власників Apple Card ніколи не будуть стягувати ніякі комісії. Вони будуть отримувати кешбек в розмірі 1% за покупки через фізичну кредитну карту Apple Card, 2% – через Apple Pay і 3% – за покупки продуктів або послуг Apple.

Як отримати карту: зареєструватися в додатку Apple Wallet і додати карту.

Карта буде у клієнта майже автоматично після реєстрації в Iphone app.

Використовувати карту можна всюди, де працює сервіс Apple Pay.

Комунікація з банком відбувається через iMessages. Якщо потрібно повідомити банку, наприклад, про зміну місця проживання – потрібно буде просто відправити смс, і Apple прийме цей запит і внесе зміни в дані користувача.

Щоб подати заявку на отримання Apple Card, на даний час необхідно фізично перебувати на території США, а також мати iPhone з iOS 12.4 на борту. На більш ранніх версіях операційної системи замовити карту буде не можна. При цьому зараз Apple Card працює в тестовому режимі, а тому отримати до неї доступ зможуть навіть не всі американці. Очевидно, Apple просто хоче протестувати роботу сервісу на невеликої аудиторії, а згодом розширити її.

Раніше повідомлялося, що Apple заборонить користувачам своєї банківської картки Apple Card купувати криптовалюту.

Більше про абсолютно нову банківську технологію – в матеріалі Mind «За і проти Apple Card: чим здивувала світ інноваційна кредитка».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло