Компанія UiPath купила український стартап StepShot

Компанія UiPath купила український стартап StepShot

За попередній рік стартап заробив понад $500 000

Компанія UiPath купила український стартап StepShot
Фото: Facebook/UiPath

Румунсько-американська IT-компанія UiPath, що пропонує програмне забезпечення для автоматизації рутинних бізнес-процесів за допомогою комп'ютерних роботів, купила львівський стартап StepShot. Про це повідомляє AIN.

StepShot спеціалізується на автоматизованому документуванні процесів. Компанія пропонує технологію для запису дій користувача, яка дозволяє економити час клієнтів і прискорити досягнення бажаного результату.

MRR StepShot перед покупкою перевищував $40 000 (за попередній рік компанія заробила понад $500 000). На сьогодні у стартапа близько сотні клієнтів, серед яких – великі світові компанії.

UiPath купив StepShot, який працює в схожій галузі, з метою розширити свій пакет програмного забезпечення. Поглинання дозволить UiPath ще ефективніше автоматизувати процеси клієнтів.

«Ми в захваті від ринкових переваг, які StepShot надасть найбільшої світової громадськості користувачів RPA», – прокоментував віце-президент UiPath в області штучного інтелекту Піді Сай (PD Singh).

StepShot планує продовжити роботу над існуючим продуктом, проте вже під брендом UiPath.

Релокейта команди не планується – замість цього на базі української StepShot у UiPath відтепер з'явиться R&D у Львові.

«Сама компанія UiPath дуже зацікавлена активно розширювати існуючу команду в Україні найближчим часом, і вже оголосила про перші вакансії для українського офісу», – повідомили в стартапі.

UiPath – одна з найбільших компаній на світовому ринку програмного забезпечення в області штучного інтелекту, лідер на ринку Robotic Process Automation (RPA) в світі. Є одним з найуспішніших технологічних стартапів в історії (за станом на 30 квітня компанія отримала $ 1 млрд інвестицій і сумарно оцінюється в $7 млрд). Компанія заснована в Бухаресті в 2005 році, проте в 2017 перенесла штаб-квартиру в Нью-Йорк. На сьогодні у компанії налічується 32 офіси в 23 країнах та штат у майже 3000 співробітників.

Нагадаємо: Обсяг венчурних інвестицій в українські проекти у 2018 році зріс на 30% та склав $337 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті