Зеленський планує спростити отримання дозволів на поїздки до Криму

Зеленський планує спростити отримання дозволів на поїздки до Криму

Президент закликав українців, що мігрували з Криму, повертатися в Україну

Зеленський планує спростити отримання дозволів на поїздки до Криму
фото Офіційний сайт Президента України

Україна планує найближчим часом на законодавчому рівні спростити правила отримання дозволу для відвідування Криму. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в ході своєї поїздки до Туреччини на зустрічі з представниками української та кримськотатарської громад.

Зокрема, дане правило має спростити поїздки на півострів кримських татар, що переселилися на територію України.

«Запевняю всіх вас, Україна не залишить переселенців один на один з їх проблемою. Ми розуміємо, як важливо для вас (кримських татар) відвідувати родичів і рідну землю. Найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму», - наводить його слова прес-служба.

Президент подякував громадам за солідарність з Україною та практичну підтримку нашої держави у часи випробувань, а також за вагомий внесок у становлення відносин стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною.

«Дякую за численні акції на підтримку нашої держави, за моральну та матеріальну допомогу, за сприяння у лікуванні та оздоровленні українських дітей. Дякую вам за те, що зберегли Україну в серці», – додав глава держави.

Президент підкреслив: попри те що гостинна турецька земля стала для присутніх новою домівкою, кожного чекають в Україні.

«Моя команда поставила перед собою дуже амбітні цілі: ми хочемо збудувати таку країну, до якої наші люди з радістю повертатимуться із закордонних заробітків та пошуків кращого життя», – зазначив він.

Раніше на сайті президента України з'явилася петиція з вимогою запустити потяги між Україною і Кримом, щоб українці могли «вільно відвідувати українську ж територію в Криму». Автори петиції заявляли, що зробити це потрібно до того, як Росія запустить залізничне сполучення по Кримському мосту.

Нагадаємо, 7 серпня відбувається робоча зустріч в Анкарі президента України Володимира Зеленського та президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті