Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Apple не буде підвищувати ціни на свої «айфони» через нові мита США проти Китаю

Apple не буде підвищувати ціни на свої «айфони» через нові мита США проти Китаю

Якщо iPhone подорожчають на 10%, то попит на них впаде приблизно на 20%

Apple не буде підвищувати ціни на свої «айфони» через нові мита США проти Китаю
фото Shutterstock

Apple не підніме ціни на свою техніку, незважаючи на нові мита, які США збираються ввести з 1 вересня стосовно продукції, яка ввозиться в Штати з Китаю. Про це заявив аналітик Мінг-Чі Куо з TF International Securities, пише DailyComm.

На думку експерта, виробник iPhone і iPad вже підготувався до нового етапу американсько-китайської торгової війни і тепер зможе взяти на себе більшу частину додаткових витрат, пов'язаних з введенням мит, в найближчі два роки.

При цьому спеціалісти інвестиційного банку Bank of America Merrill Lynch зазначають, що вплив нових мит на прибуток Apple складе $0,5-$0,75 на акцію, приблизно $0,30-$0,50 з яких припаде на iPhone.

Одна з причин намагання компанії утримати ціни на попередньому рівні – побоювання втратити покупців. За прогнозами експертів, якщо смартфони iPhone подорожчають на 10%, то попит на них впаде приблизно на 20%.

Раніше в 2019 році Apple помітно зменшила вартість iPhone в Китаї після того, коливання курсів валют зробили їх занадто дорогими для багатьох китайських споживачів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив, що з 1 вересня 2019 року буде введено мита в розмірі 10% на товари, що ввозяться з КНР в США, вартістю $300 млрд. Нове рішення не включає в себе вже існуючі мита в розмірі 25% на товари вартістю $250 млрд.

Як повідомлялося, у SoftBank озвучили дату виходу нової лінійки iPhone 11 від Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті