Великі банки передали Конгресу США документи про можливі зв’язки Трампа з Росією

Великі банки передали Конгресу США документи про можливі зв’язки Трампа з Росією

Частина документів передана і в прокуратуру США

Великі банки передали Конгресу США документи про можливі зв’язки Трампа з Росією
Дональд Трамп, Роберт Мюллер
фото www.flickr.com/photos/144048412@N06

Великі світові банки передали тисячі сторінок фінансової документації комітетам конгресу США, які займаються перевірками щодо зв’язків президента Дональда Трампа з росіянами, пише The Wall Street Journal, на яку посилається Forbes. Документи мають відношення до росіян, які, можливо, вели справи з американським лідером, а також з його компаніями або родичами, стверджують джерела.

Документацію надали Bank of America, Citigroup, Deutsche Bank, JP Morgan Chase, Morgan Stanley, Wells Fargo, а також регіональний банк Investors Bancorp.

Пи цьому частина документів про діяльність Трампа і The Trump Organization були передані також прокуратурі штату Нью-Йорк, кажуть джерела.

Запити про передачу документів у рамках т.зв. російського розслідування банкам направив суд. У травні суддя окружного суду в Нью-Йорку Едгардо Рамос заявив, що конгрес має законні повноваження вимагати фінансові документи.

WSJ зазначає, що в найближчі тижні, ймовірно, буде передана додаткова інформація. Це пов'язано з тим, що банки все ще продовжують відповідати на судові запити, уточнюють джерела видання. У паперах, які вже потрапили в конгрес, є відомості про російських бізнесменів, які мали відношення до зустрічі в Trump Tower в червні 2016 року, в якій також брали участь члени сім'ї Трампа.

Йдеться про зустріч сина Трампа – Дональда Трампа-молодшого, зятя Джареда Кушнера і голови передвиборної кампанії Трампа Пола Манафорта з російським юристом Наталією Весельніцькою. Обставини цієї зустрічі розслідував спецпрокурор Роберт Мюллер, якому не вдалося встановити, що будь-хто, пов'язаний з президентською кампанією Трампа, вів переговори з Росією щодо впливу на президентські вибори.

Трамп подавав кілька позовів, намагаючись заблокувати доступ законодавців і штатів до своїх банківських рахунків, але безуспішно.

Видання зазначає, що надані банками документи можуть розкрити слідчим те, що президент хотів приховати.

Нагадаємо, згідно з даними Мінюсту США, розслідування Мюллера обійшлось Сполученим Штатам у $32 млн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло