Росія звинуватила США у втручанні у внітрішні справи країни

Росія звинуватила США у втручанні у внітрішні справи країни

Причиною стала публікація маршруту протестної акції в акаунті посольства США

Росія звинуватила США у втручанні у внітрішні справи країни
фото DR

Російське МЗС у п'ятницю звинуватило посольство США у втручанні у внутрішні справи Росії в зв'язку з публікацією в соцмережах карти маршруту несанкціонованої протестної акції в Москві, передає Голос Америки.

У заяві відомства йдеться, що в МЗС викликали високопоставленого американського дипломата в зв'язку з постом в акаунті посольства, в якому була представлена складена опозицією карта протестної акції, що пройшла 3 серпня.

«Ми підкреслили, що розцінюємо розміщення складеної організаторами схеми проведення незаконного заходу як агітацію на користь участі в ньому і заклик до дії, що є спробою втручання у внутрішні справи нашої країни», – йдеться в заяві.

Раніше цього дня російське МЗС звинуватило немецьке видання Deutsche Welle в прямих закликах до жителів Москви брати участь в несанкціонованих акціях. Як сказано в заяві МЗС РФ, «такі ескапади ЗМІ йдуть врозріз з нормами професійної журналістської етики» та «є спробою втручання у внутрішні справи Росії». У заяві МЗС наголошується, що в разі повторення подібного Москва «залишає за собою право на реакцію в рамках чинного законодавства».

Акції протесту, не дозволені владою, проходять в Москві з середини липня після того, як влада відмовила в реєстрації на вибори в Московську міську думу десяткам незалежних і опозиційних кандидатів, в тому числі соратникам одного з лідерів опозиції Олексія Навального.

Раніше уряд Німеччини розкритикував масові затримання учасників протестів у Москві 3 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті