ФРН: арешти демонстрантів у Москві порушують міжнародні зобов'язання РФ

ФРН: арешти демонстрантів у Москві порушують міжнародні зобов'язання РФ

Правозахисний медіапортал «ОВД-Инфо» повідомив, що число затриманих у Москві сягнуло 1001 особи

ФРН: арешти демонстрантів у Москві порушують міжнародні зобов'язання РФ

Уряд Німеччини розкритикував масові затримання учасників протестів у Москві, які відбулись напередодні, 3 серпня. Про це пише dw.

«Арешти не відповідали мирному характеру протестів через недопуск незалежних кандидатів до виборів Московської міської думи», – зазначила речниця Міністерства закордонних справ Німеччини.

У МЗС Німеччини додали, що очікують «швидкого звільнення» всіх мирних демонстрантів.

«Неодноразове втручання у гарантоване право на мирні зібрання та свободу слова порушує міжнародні зобов'язання Росії та рішуче заперечує право на вільні та чесні вибори», – зауважили у відомстві.

Речниця міністерства також нагадала, що Росія повинна ефективно захищати права своїх громадян.

«Зважаючи на регіональні вибори, ми закликаємо долучити до участі у виборах усіх незалежних кандидатів, які виконали для цього усі вимоги», – зазначила вона.

Тим часом правозахисний медіапортал «ОВД-Инфо» повідомив, що кількість затриманих у Москві сягнула 1001 особи під час мітингу в центрі Москви у суботу, 3 серпня.

Нагадаємо: люди намагалися протестувати проти недопуску незалежних кандидатів на виборах до міської думи російської столиці,  а також проти арештів учасників демонстрації 27 липня. На відео у соцмережах зафіксоване масове застосування сили російськими поліцейськими, які затримували учасників акції на вулицях, в магазинах, кафе та метро. Серед затриманих є неповнолітні. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію