Apple збільшила винагороду для тих, хто знайде баги в iOS, до $1 млн

Apple збільшила винагороду для тих, хто знайде баги в iOS, до $1 млн

Шукати вразливості тепер можна в усіх операційних системах компанії

Apple збільшила винагороду для тих, хто знайде баги в iOS, до $1 млн
Штаб-квартира Apple
Фото Shutterstock

Компанія Apple розширює розмір винагороди за знайдені помилки в своїх операційних системах – відтепер сума виплати складатиме не менше $1 млн. Про це компанія оголосила на конференції Black Hat Apple в Лас-Вегасі, пише The Verge.

Раніше Apple виплачувала премію в сумі $200 тисяч тільки за знайдені баги в операційній системі iOS і тільки тим спеціалістам, яких спеціально запросила з цією метою. Тепер же програму значно розширено – участь у ній може взяти будь-хто охочий і досліджувати не лише iOS, а й системи iCloud, tvOS, iPadOS, watchOS та macOS.

Максимальний розмір винагороди зможуть отримати ті дослідники, які знайдуть в iOS уразливості, що дозволяють хакерам управляти смартфоном без втручання самого користувача.

У статті підкреслюється, що оновлена програма Apple заохотить фахівців повідомляти компанії про знайдені недоліки системи безпеки. Раніше в поточному році один з таких експертів знайшов вразливість в macOS, проте відмовився надавати інформацію про неї в Apple до тих пір, поки компанія не почне платити дослідникам за подібну роботу.

Не виключено, що багато експертів відмовляться допомагати Apple в удосконаленні системи безпеки операційних систем, оскільки ціни на звіти про уразливість на чорному ринку набагато вищі, ніж запропонована компанією премія, пише видання.

Нагадаємо, в США подали до суду на Apple через прослуховування користувачів за допомогою Siri.

Як повідомлялося, Apple винайшла новий спосіб, як змусити користувачів міняти акумулятор тільки у своїх сервісних центрах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті