РНБО вирішила подальшу долю «Укроборонпрому»

РНБО вирішила подальшу долю «Укроборонпрому»

Що робити з державним концерном, вирішили під час наради, яку провів секретар РНБО Олександр Данилюк

РНБО вирішила подальшу долю «Укроборонпрому»
Фото: УНІАН

Рада національної безпеки і оборони на координаційній нараді з питань реформування військово-промислового комплексу вирішила, що буде робити з державним концерном «Укроборонпром», діяльність якого неодноразово критикували. Про це повідомило відомство на сторінці в Facebook.

Рішення щодо подальшої долі концерну були озвучені на нараді, яку провів секретар РНБО Олександр Данилюк. В ній взяли участь члени наглядової ради і генеральний директор «Укроборонпрому», радники секретаря і працівники апарату РНБО, а також представники уряду США: старший радник США з питань військово-промислового комплексу України Дональд Вінтер, тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, співробітники американського посольства та оборонних відомств.

«Ключовими темами наради стали процес реформування загальної системи управління у сфері ВПК, зокрема, ДК «Укроборонпром». Учасники обговорили перспективні напрями розвитку концерну і процес формування нової моделі державного управління в сфері ВПК. За підсумками наради було ухвалено рішення щодо державного органу, який має виконувати функцію акціонера ДК «Укроборонпром», структури і принципів формування й роботи наглядової ради, побудови маркетингової стратегії і системи продаж у ДК «Укроборонпром». Крім того, учасники наради досягли згоди щодо проведення всебічного аудиту концерну», – повідомили в РНБО.

«Укроборонпром» повинен стати прикладом ефективної системи управління державною компанією. Враховуючи специфіку, це має бути бізнес із чіткою основною місією – забезпечення українських військових усім необхідним», – сказав під час наради Данилюк.

Раніше cпівробітники Генпрокуратури спільно з СБУ провели обшуки в службових приміщеннях Кабміну, Держприкордонслужби, Фіскальної служби і підприємства «Спецтехноекспорт» у кримінальному провадженні за фактом розкрадання коштів на суму понад $6 млн, в якому фігурує ДП «Укроборонпром».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті