Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Пенсійний фонд України презентував сервіс «е-пенсія»

Пенсійний фонд України презентував сервіс «е-пенсія»

Тепер документи на призначення пенсії можна подати онлайн

Пенсійний фонд України презентував сервіс 	«е-пенсія»
Фото: ПФУ

Пенсійний фонд України (ПФУ) презентував сервіс призначення пенсії в «один дотик». Про це сказано на офіційному сайті ПФУ.

Зокрема, мова йде про перший етап впровадження системи «е-пенсія», презентація якої відбулася 9 серпня під час прес-конференції у фонді.

Новий сервіс дозволяє подати усі необхідні для призначення пенсії документи в електронному вигляді через вебпортал електронних послуг фонду. Після ухвалення фондом рішення про призначення пенсії достатньо лише прийти до сервісного центру для отримання пенсійного посвідчення.

За словами голови правління ПФУ Євгена Капінуса, головним завданням впровадження «е-пенсії» є зменшення витрат часу на оформлення пенсій.

«Раніше людині, аби призначити пенсію, потрібно було приходити до фонду кілька разів. Послуга в «один дотик» – це лише одне відвідування установи для того, аби забрати пенсійне посвідчення», -– додав Капінус.

Він також повідомив, що наступним етап впровадження системи «е-пенсія» буде створення мобільного додатку, за допомогою якого громадяни матимуть доступ до послуг фонду зі смартфонів і планшетів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті