«Епіцентр» відкрив два торговельних центра малого формату на Західній Україні

«Епіцентр» відкрив два торговельних центра малого формату на Західній Україні

ТЦ вiдкрили у Червонограді Львівської області та у Нововолинську, Волинська область

«Епіцентр» відкрив два торговельних центра малого формату на Західній Україні
"Епіцентр" у Нововолинську
Фото: "Епіцентр"

Сьогоднi, 10 серпня компанія «Епіцентр» відрила два торговельних центра малого формату у Червонограді Львівської області (6 040 кв. м) та у Нововолинську, Волинська область (4 783 кв. м). Про це пише прес-служба «Епіцентру».

Завдяки новим ТЦ створено 105 нових робочіх місць. Асортимент нових торговельних центрів включає великий вибір непродовольчих товарів (більше ніж 30 000 артикулів): будівельні матеріали, вироби з дерева та металу, покриття для підлоги, плитку, фарби, меблі, інструменти, все для саду, побутову техніку та хімію, автотовари, товари для дітей, посуд, канцелярію та зоотовари.

Крім того, у торговельних центрах «Епіцентр» розташовані мультибрендові магазини спортивних товарів Intersport у новому форматі.

Національна мережа «Епіцентр К» продовжує розвиток торговельних центрів малих форматів площею (4000 – 6000 кв. м), які компанія будує в районних центрах та містах обласного підпорядкування. Починаючи з 2016 року в Україні відкрито вже сім таких ТЦ – у Дубно, Умані, Шепетівці, Славуті, Старокостянтинові, Хусті та Дрогобичі.

З початку року компанія  відрила вже 5 нових торговельних центрів. Наразі національна мережа налічує 54 торговельних центра по всій Україні.

Нагадаймо: в червнi «Епіцентр К» відкрив перший після початку війни великий торговий центр на Донбасі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті