Україна і Туреччина створили підприємство з виробництва зброї

Україна і Туреччина створили підприємство з виробництва зброї

Одним з перших проектів спільного підприємства стане розробка безпілотника

Україна і Туреччина створили підприємство з виробництва зброї
rnbo.gov.ua

Держкомпанія «Укрспецекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», і турецька компанія Baykar Defence запустили спільне підприємство в галузі високоточної зброї та космічних технологій, повідомила прес-служба Ради безпеки і оборони України.

Нове підприємство об'єднає потенціал військової промисловості обох країн, відзначають в українському відомстві.

«Це дозволить відійти від класичних контрактів з купівлі-продажу озброєнь, до принципово нового рівня співпраці – синергії оборонних технологій і поєднання передових розробок Туреччини і України», – йдеться в повідомленні.

Одним з перших проектів спільного підприємства стане розробка безпілотного літального апарату нового покоління. Цей дрон зможе вести детальну розвідку з висоти, годинами знаходитись у повітрі, розвивати значну крейсерську швидкість та завдавати ударів широким спектром високоточного озброєння.

Такі можливості новий дрон має завдяки широкому використанню композитних матеріалів, цифрових технологій, а також двигунів українського виробництва, здатних надійно працювати в екстремальних умовах. Окрім того, вони забезпечать високу вантажопідйомність БПЛА, який буде нести велику кількість озброєння, навіть у порівнянні зі звичайними літаками штурмової авіації.

Нагадаємо, президенти України і Туреччини домовились збільшити товарообіг до $10 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті