Bloomberg назвав найбагатші сім’ї світу: в лідерах – власники Walmart

Bloomberg назвав найбагатші сім’ї світу: в лідерах – власники Walmart

25 найбагатших сімей світу мають у своїх руках $1,4 трлн

Этот материал также доступен на русском
Bloomberg назвав найбагатші сім’ї світу: в лідерах – власники Walmart
фото pixabay.com

Агентсво Bloomberg випустило свіжий рейтинг найбагатших сімей світу.

На першому місці рейтингу, як і в минулому році, – сімейство Уолтонів, що контролює мережу супермаркетів Walmart. Щогодини ця сімʼя стає багатшою на $4 млн. Сукупні статки родини становлять $191 млрд. Причому за останній рік ця сума зросла на $39 млрд.

Walmart Stores Inc. управляє майже 9000 магазинів в 15 країнах світу. У Китаї, наприклад, незважаючи на торгову війну з США, цей рітейлер представлений у всіх великих містах.

Другий рядок рейтингу займають спадкоємці Френка Марса, який заснував кондитерську компанію Mars Inc. Статки сім’ї Марс зрослb за рік на $37 млрд, досягнувши $126,5 млрд.

На третьому – брати Девід і Чарльз Кохи з нафтохімічною компанією Koch Industries. Статки Кохів, за підрахунками Bloomberg, збільшилася за рік на $25 млрд – до $ 125 млрд. У минулорічному рейтингу Кохи займали другий рядок рейтингу.

На четвертому місці – члени 15-тисячної королівської родини, правлячої династії Саудівської Аравії – Аль-Сауд – зі статками в $100 млрд.

У п'ятірку лідерів входять брати Ален і Жерар Вертхаймер – спадкоємці засновника Дому моди Chanel з капіталом у $57,6 млрд.

У десятку найбагатших сімей також увійшли Дюма, яким належить Дім моди Hermes ($53,1 млрд).

За ними слідують бельгійці Ван Дамм, Спулберх і Де Мевіус, які заробили завдяки пивоварній корпорації Anheuser-Busch INBEV $52,9 млрд.

А також німецька сім'я Берінгер фон Баумбахів (фармконцерн Boehringer Ingelheim), індійська Амбані (промислова група Reliance Industries) і американська Каргілл-Макмилланів (корпорація Cargill).

Сумарні статки 25-ти найбагатших сімей світу оцінюються, за підрахунками Bloomberg, в $1,4 трлн і за останній рік збільшилися на 24%.

Нагадаємо, нещодавно найбагатші люди світу за 1 день разом втратили $117 млрд через загострення торгової війни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті