Львівський бронетанковий завод налагодив серійну модернізацію танків Т-64

Львівський бронетанковий завод налагодив серійну модернізацію танків Т-64

Цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challengе

Львівський бронетанковий завод налагодив серійну модернізацію танків Т-64
Фото: Укроборонпром

ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Танки обладнанні тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

Саме цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challengе.

Під час модернізації у бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Водночас інші члени екіпажу отримають нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Ці прилади мають високу стійкість до світлових завад, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Окрім того, вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її зміни, що дозволяє значно зменшити час та витрати для інтеграції приладів у системи бойової машини.

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

Ще однією особливістю Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства «Орізон-Навігація», що входить до складу «Укроборонпрому». Цей навігаційний комплекс працює у автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командиру взводу до керівництва всією бойовою операцією.

Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

«Раніше модернізацію танків Т-64 до цього рівня проводив лише «Харківський бронетанковий завод»  «Укроборонпрому», який вже направив до українського війська понад півтори сотні Т-64 зразка 2017 року. А завдяки потужностям «Львівського бронетанкового заводу» процес переозброєння українського війська модернізованими машинами проходитиме значно швидше. Потужності цих двох танкових підприємств дозволяють, за наявності стабільного замовлення та фінансування з боку замовника, провести модернізацію всіх Т-64 у найближчій перспективі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: на початку серпня стало відомо, що Україна припинила випуск бронемашин «Дозор».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті