Зеленський радить низці правоохоронців Житомирщини подати у відставку

Зеленський радить низці правоохоронців Житомирщини подати у відставку

Незаконним видобувачам бурштину президент порадив пакувати валізи і тікати до інших країн

Зеленський радить низці правоохоронців Житомирщини подати у відставку
Президент Володимир Зеленський
Фото: прес-служба голови держави

Президент Володимир Зеленський порадив низці посадовців правоохоронних органів Житомирщини написати заяви про відставку а незаконним копачам бурштину тікати в інші країни. Про це стало відомо з прямої трансляції візиту президента на Житомирщину, що проводить телеканал «Наш».

«У мене є статистика, що чорний ринок бурштину, обсяг, експерти оцінюють у $500 млн на рік і загальний обсяг втрат – десятки міль’ярдів гривень», – сказав Зеленський

«У мене питання хто такий пірат Віктор Олійник? Представник відповідного криміналітету? Є якісь кримінальні справи проти цієї людини?», – спитав Зеленський, звертаючись до крівника національної поліції України Сергія Князева.

Президент порадив керівникам угрупувань, які займаються незаконним видобутком бурштину «змінити адресу свого існування і змінити країну свого життя».

Також він звернувся до Князева із вимогою звільнити керівників райвідділів поліції Олевського та Овруцького районів Житомирщини. «Керівників райвідділів поліції я вас дуже прошу звільнити», – сказав Зеленський, звертаючись до Князева.

У відповідь на це Князев зазначив, що підійде до цього питання «швидко і ефективно».

Також глава держави порадив написати заяву про звільнення і керівнику поліції Житомирської області, додавши, що якщо той і не є учасником злочинної схеми, точно не справляється зі своїми обов’язками.

Крім того президента зазначив, що також буде змінений і голова СБУ Житомирської області і додав:»я хотів би щоб пан Іван Геннадійович Баканов розглянув інші кандидатури».

Раніше Mind писав, що за словами Зеленського незаконний видобуток бурштину набув масштаби екологічного лиха. Він звинуватив у сприянні злочинцям місцеву поліцію, СБУ і прокуратуру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію